Štěstí se od nás odvrátilo

Podobně jako mladší kategorie chlapců i kategorie dívek, měli smůlu i starší žáci naší školy na turnaji ve florbalu. Ze skupiny se nám nepodařilo postoupit. Nešťastné pro nás byly zejména poslední minuty utkání.

V utkání se ZŠ Mazurská, které skončilo 3 : 3, jsme vyrovnávací branku obdrželi 2 vteřiny před koncem. V následujícím utkání se ZŠ Lyčkovo náměstí jsme prohráli 1 : 2 – vítězný gól vstřelil soupeř 1 minutu před koncem. V zápasu s Gymnáziem Thomase Manna měl v posledních 40 vteřinách dvě gólové šance náš nejlepší střelec Jakub Kocourek – nejprve v samostatném nájezdu neprostřelil brankáře a vzápětí v podobné akci udělal brankáři kličku, ale míč se mu svezl z hole vedle prázdné branky. V utkání se ZŠ U Parkánu (skončilo 1 : 1) vyrovnal soupeř 15 vteřin před koncem zápasu po problematickém rozhodnutí rozhodčího v náš neprospěch. Poslední utkání jsme prohráli se ZŠ Na Slovance 1 : 5, kdy všechny branky našeho soupeře v střelil jeden hráč – nejlepší na celém turnaji – 3 – 5 branek dával v každém utkání.

Naši školu reprezentovali: Jakub Kocourek (5 gólů), Ondřej Kučera, Michal Dvorský (1 gól), Dimitr Popov, Martin Statočný, Filip Vlach, Filip Růžička, Erik Valentík, Josef Klaus (1 gól), Ondřej Pavézka (1 gól), Daniel Porkert.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci naší školy!

Pavel Kropík, učitel Tv