Turnaj ve vybíjené

Minulý týden ve středu 27. 2. 2019 a v pátek 1. 3. 2019 se žáci naší školy zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se konal v nafukovací hale ZŠ Dolákova. Naši žáci podali v obou kategoriích výborné výkony. O něco lépe se dařilo žákům 5. tříd, kteří nakonec po dvou prohrách obsadili vynikající 3. místo a získali pro naši školu další sportovní trofej.

Během turnaje nejprve porazili ZŠ Na Slovance 15:5, ZŠ Ústavní 15:11, ZŠ Žernosecká 14:12, následně prohráli s žáky ze ZŠ Na Šutce 10:18. V semifinále bohužel podlehli ZŠ Mazurská 7:12 a v utkání o 3. místo porazili ZŠ Dolákova 13:5.

O tento úspěch se zasloužili tito žáci: Beringer Adam, Beringer David, Materna Lukáš, Čáp Jan, Prášek Tomáš, Soukupová Karolína, Dvorská Anna, Peřinka Lukáš, Stupakov Vladimír, Valko Filip, Zimmermann Jakub, Wágnerová Kristýna.

 

Chlapci ze šestých tříd po úvodních čtyřech výhrách bohužel třikrát prohráli a nakonec obsadili i tak krásné 4. místo.

Školu reprezentovali tito žáci: Čepela Jakub, Kolesničenko Viktor, Lopatka Matyáš, Pešta Jakub, Joska Jakub, Svatoš Matěj, Slaný Adam, Šustr Adam, Vild Jakub, Novotný Dominik, Tomáš Martin, Petkov Filip.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Zdeněk Vaňouček  - učitel TV