Nové softbalové družstvo naší školy

Ve středu 2. 10. 2019 se nově sestavené družstvo softbalistek naší školy zúčastnilo turnaje v T-ballu, který se konal na hřišti ZŠ Dolákova, kde hraje své domácí zápasy jeden z nejlepších českých softbalových týmů - Joudrs Praha. Naše děvčata, z nichž polovina hrála T-ball poprvé v životě, podala vynikající výkon a nakonec obsadila 4. místo.

V prvním utkání jsme porazili gymnázium Ústavní 10:9 a poté ZŠ Žernosecká 17:9. V utkání o postup do finále jsme smolně prohráli s gymnáziem Čakovice 14:15. V posledním utkání se nám nedařilo, prohráli jsme se ZŠ Lyčkovo náměstí 4:13 a odnášíme si tak nepopulární bramborové medaile.

Tým naší základní školy vzorně reprezentovala děvčata: Lucie, Bára (9.A), Adéla, Eliška, Nikola (9.B), Kristýna, Denisa (8.A), Emma, Adéla (8.B), Tereza (6.A) a Adéla (6.C). Všem uvedeným dívkám děkujeme za dosažení krásného výsledku a hlavně za předvedené sportovní výkony.

Zdeněk Vaňouček – učitel TV