Postup nám nakonec trochu zhořknul

Po nadmíru úspěšné reprezentaci na nedávném domácím turnaji ve fotbale v kategorii chlapců 6. - 7. ročníků jsme se v prvním listopadovém týdnu účastnili v téže kategorii florbalového klání na ZŠ Burešova.

Vstup do turnaje byl spíše vlažnější. Síly jsme změřili se ZŠ Bohumila Hrabala a zápas skončil bezbrankovou remízou. V druhém utkání se ZŠ Hovorčovická jsme se konečně dočkali zápisu do listiny střelců. Protože soupeři se branku vstřelit nepodařilo, uhájili jsme hubené vítězství 1:0. V posledním utkání jsme se potkali se ZŠ Mazurská. Po přesvědčivém výkonu a vítězství 3:0 jsme si zajistili postup z 1. místa a tedy účast v závěrečné fázi turnaje.

Z organizačních důvodů byla finálová část přesunuta na 12.11.

V prvním utkání jsme narazili na ZŠ U Parkánu. Po utkání, vyrovnaném jak herně tak i na množství šancí došlo nakonec na dělbu bodů. V druhém utkání jsme si zopakovali zápas se ZŠ Hovorčovická. Tentokrát to byl však náš soupeř, kdo nám udělil lekci z produktivity. Čtyři šance, tři góly. Z naší strany se jednalo o regulérní festival zmařených šancí. Výsledek 0:3 se tak vzhledem k průběhu utkání jeví snad až příliš krutě. V posledním utkání jsme se potkali s hostitelem turnaje, ZŠ Burešova. Další vyrovnané utkání a další palba slepými. Soupeř vytěžil ze svých šancí naopak maximum a tak utkání skončilo 0:1, což znamenalo i náš konec v turnaji.

Kluky je potřeba za předvedenou hru pochválit, v každém utkání ze sebe vydali maximum. Bohužel se nám někde po cestě na finálový turnaj na hole nalepila smůla.

Za své výkony si poděkování zaslouží: Jakub Čepela, Vladislav Frolov, Viktor Kolesničenko, Matyáš Lopatka, Jakub Pešta, Marek Černohorský, Jakub Joska, Matěj Svatoš a Adam Šustr.

 

5. 11.

 

ZŠ Glowackého

0:0

ZŠ Bohumila Hrabala

ZŠ Glowackého
Pešta 1:0

1:0

  ZŠ Hovorčovická

ZŠ Glowackého
Šustr 1:0
Svatoš 2:0
Joska 3:0

3:0

ZŠ Mazurská

 

12. 11.

 

ZŠ Glowackého

0:0

ZŠ U Parkánu

ZŠ Glowackého

0:3

ZŠ Hovorčovická

ZŠ Glowackého

0:1

ZŠ Burešova

Ondřej Šulc, Zdeněk Vaňouček – učitelé TV