Florbalový turnaj

Měsíc listopad je určen na základních školách pro florbalové turnaje. A tak vyrazili 13. 11. 2019 žáci prvního stupně naší základní školy na turnaj, který se konal v tělocvičně ZŠ Mazurská.

Většina chlapců se zúčastnila takového turnaje poprvé a byla to pro ně jistě dobrá zkušenost. Vždyť porovnat svou výkonnost se svými vrstevníky z jiných škol se mockrát nenaskytne.

Nedosáhli jsme sice na stupně vítězů a obsadili v konečném pořadí až 9. místo, ovšem za náš bojovný a obětavý výkon se rozhodně stydět nemusíme. Jen střelecká nemohoucnost nás připravila o lepší umístění v turnaji. Zkušenosti nabyté v tomto turnaji jistě chlapci uplatní jako reprezentanti naší školy i na druhém stupni ZŠ.

Školu reprezentovali tito žáci:
Macák Filip, Joska Filip (nejlepší střelec týmu – 5 gólů), Dian Nikolas, Majvald Jáchym, Kemenyash Mychajlo, Moška Vladimír (brankář, který podal výborný výkon) a nejmladší člen našeho družstva Kemenyash Denis.

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Zdeněk Vaňouček – učitel TU