Veřejné losování žadatelů do přípravného ročníku pro školní rok 2023/2024

Vážení zákonní zástupci,

vzhledem k  převisu přijatých žádostí o přijetí do přípravného ročníku pro školní rok 2023/2024 musíme v souladu se zveřejněnými kritérii pro přijetí přistoupit k losování ze všech dětí, které mají potvrzené Rozhodnutí o odkladu školní docházky. V rámci losování vylosujeme všechny losovací lístky a určíme jejich pořadí. Prvních 15 vylosovaných uchazečů bude přijato ke vzdělávání na naší škole.

Zákonné zástupce přijatých vylosovaných uchazečů žádáme, aby po sdělení výsledku přijímacího řízení, které zveřejníme již 18. 5. 2023, potvrdili do 26. 5. 2023 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zda jejich syn/dcera skutečně nastoupí do 0. ročníku na naši školu. V případě, že žák nenastoupí, budou osloveni další vylosovaní uchazeči dle pořadí.

Losování proběhne za přítomnosti zástupců vedení školy ve středu 17. 5. 2023 ve 12:00 hod. v ředitelně školy. Losování je veřejné.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Simona Škaloudová
ředitelka školy