Adventní zájezd do Drážďan

Již poněkolikáté připravujeme tradiční zimní zájezd za hranice naší republiky. Vystřídali jsme několik destinací a přesvědčili se o tom, že největší úspěch mezi žáky vzbuzují starobylé Drážďany. Staly se proto jasnou volbou i pro letošní rok. Kromě tradiční procházky po pamětihodnostech, návštěvy předvánočních trhů a žáky nejvíce oblíbeného vyplenění obchodního domu Primark navštívíme s Českem úzce spojenou kulturní památku, zámek Moritzburg. Součástí celého zájezdu bude i prohlídka tohoto zámku, po němž se „proháněla“ naše Popelka a všechny tolik oblíbené postavy klenotu naší filmové tvorby.

Zájezd je určen především pro žáky devátých ročníků, dále pak budou přednostně přihlašováni žáci osmých, popřípadě sedmých ročníků, jejichž vyučovacím jazykem je němčina. Počet je omezen na 46 účastníků, bude tedy platit staré známé pořekadlo „kdo dřív přijde…“

Celý výlet je naplánován na prosinec roku 2020 a konkrétní termín bude včas zveřejněn. Odjíždět od školy se bude v 8:00, předpokládaný návrat by měl být okolo 20:00. Cena zájezdu je 450 Kč. V této částce je kromě nákladu na dopravu ukryto i pojištění jednotlivých účastníků a vstupné na zámek. Nábor žáků proběhne v příštím týdnu, kdy bude uchazečům distribuována závazná přihláška, kterou v případě zájmu spolu s rodiči vyplní a s výše uvedenou částkou odevzdají p. uč. Slabému, který je organizátorem zájezdu.

Veškeré informace podáváme s náležitým předstihem, neboť je nutné mít vše potřebné včas zajištěno. Věříme, že tak jako každý rok i tento zájezd přinese všem zúčastněným nezapomenutelné zážitky i možnost pořízení spousty vánočních dárků, na jejichž vymýšlení a shánění máte Vy, rodiče, nejen málo času, ale častokrát Vám schází i potřebná invence, která by Vašim dětem zajistila takové dárky, se kterými budou Vaše děti spokojeny. Tak je nechte, ať si je nakoupí samy…

Kontaktní osoba: Mgr. Martin Slabý (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Adventní zájezd do Drážďan 2019/20

Adventní zájezd do Drážďan 2018/19